05.06.2019 року
                      Загальні збори трудового колективу
05 червня 2019 року в Сіверському професійному ліцеї відбулися загальні збори трудового колективу.

ЗАПРОШЕНІ:

СОКОЛОВА О.М. - головний спеціаліст відділу професійної освіти департаменту освіти і науки Донецької ОДА.

БОНДАРЕВСЬКИЙ Р.П. - секретар об’єднаної територіальної громади Сіверської міської ради.

БОРДЮГОВА О.П. - член батьківського комітету.

СЛУХАЛИ:

Стиранця Володимира Івановича, директора Сіверського професійного ліцею, який звітував про роботу на посаді директора  за період роботи з 22.06.2014р. по 21.06.2019р., зробив аналіз особистої діяльності, визначив ключові проблеми розвитку ліцею та запропонував програму перспективного розвитку навчального закладу на наступні 5 років .

ВИСТУПИЛИ:

- Савченко В.В., заступник директора з НВР., зазначила, що за п’ять років Стиранець В.І. на посаді директора проявив себе як компетентний керівник. Вміє згуртовувати колектив, усебічно розвивати ініціативу, впроваджувати позитивний досвід у роботу. Підкреслила, що Володимир Іванович швидко орієнтується в складних ситуаціях, бачить перспективу розвитку навчального закладу, володіє умінням ставити перед колективом конкретні завдання та організовувати роботу щодо їх виконання. Під його керівництвом проводиться значна робота з провадження в навчально-виховний процес сучасних інноваційних технологій навчання. Завдяки організаційним здібностям директора та виваженій кадровій політиці, демократичним підходам до управлінням навчальним закладом, йому вдалося створити працездатний  колектив. Під керівництвом директора здійснюється цілеспрямована робота з оновлення матеріально-технічної бази з професій.

Багато зусиль докладає питанню встановлення контакту і плідної співпраці з підприємствами, соціальними партнерами, громадськістю міста та району.

Звернулася з проханням до представника департаменту освіти і науки Донецької ОДА про продовження контракту на трудові відносини з директором Стиранцем В.І. терміном на 5 років.

- Козакова Я.М., заступник директора з НВхР, яка  відзначила, що виховна робота є об’єктом постійної особистої уваги директора, адже він вважає  виховний процес дуже важливим в формуванні особистості молодої людини, її соціалізації до умов суспільного життя. Правильна організація цієї роботи,  безумовно, впливає на формування позитивного іміджу ліцею. Як керівник навчального закладу, Володимир Іванович, постійно опікується роботою гуртків, приділяє увагу якості проведення масових виховних заходів, надає допомогу в організації роботи органів учнівського самоврядування.  Особливу увагу приділяє піклуванню про дітей-сиріт та дітей з  малозабезпечених родин, учнів, які схильні до правопорушень.

Приділяє значну увагу дотримання вимог охорони дитинства, охорони праці, безпеки життєдіяльності, санітарно-гігієнічних та протипожежних норм. Велику увагу приділяє створенню сприятливих умов для навчання і виховання учнів, поповнює матеріально-технічну базу ліцею. Займає активну життєву позицію, є депутатом Сіверської міської ради.

Визнала роботу директора задовільною, з проханням порушити клопотання про продовження контракту на трудові відносини зі Стиранцем В.І. терміном на 5 років.

- Бордюгова О.П., представник батьківської ради, запропонувала визнати роботу директора задовільною. За період свого керівництва         Стиранець В.І. проявив себе як вмілий керівник, добрий господар. Тісно співпрацює з батьківським комітетом, громадськими організаціями. На засіданнях батьківського комітету він звітує про розвиток  освіти, про проблеми навчання і виховання учнів. Постійно займається благоустрієм ліцею, проводить поточні ремонти, зміцнює матеріальну базу кабінетів. Готовий прийти на допомогу кожному учневі, батькам. Завжди відкритий, вислухає, дасть пораду. Також вимагає дотримання правопорядку неповнолітніми та контролює проведення профілактичних заходів щодо попередження правопорушень. Олена Павлівна зазначила, що директор доклав зусиль, щоб зберегти штат їдальні за рахунок спецкоштів та забезпечити дітей гарячим харчуванням.

- Шабля В.О., голова методичної комісії викладачів загальноосвітньої підготовки, зазначила що директор Стиранець В.І.  на своєму місці і вона щаслива працювати в колективі під його керівництвом, про що свідчать безліч нагород, подяк, відзнак. Директор запровадив демократичний стиль керівництва, може завжди найти золоту середину між власною точкою зору і позицією колективу. Відповідальний господар, навчальні кабінети завдяки йому мають естетичний та сучасний вигляд.

Запропонувала діяльність директора визнати задовільною і клопотати про продовження контракту терміном на 5 років.

- Агаєва О.В., викладач, зазначила, що директор своєчасно реагує на вимоги сьогодення, чуйний до змін і інновацій. Він є ініціатором багатьох змін, які відбуваються в ліцеї. Сіверський професійний ліцей  у 2018 році співпрацює з ГО «Ла Страда - Україна» у проекті створення служб порозуміння у навчальних закладах. За підтримки Стиранця В.І. викладачі ліцею пройшли навчання у м. Києві та отримали сертифікати медіаторів. Саме медіація - це той інструмент, який допомагає вирішувати конфлікти мирним шляхом.

Визначила роботу Стиранця В.І. задовільною і запропонувала клопотати про продовження контракту на посаді директора терміном на 5 років.

Було проведене таємне голосування, щодо продовження контракту з директором на 5 років. Присутні отримали під особистий підпис бюлетень, в якому зробили відмітку про обраний результат.
Комісія підрахувала результати голосування і ухвалила порушити клопотання перед департаментом освіти і науки Донецької облдержадміністрації
щодо продовження контракту Стиранця В.І. на посаді директора Сіверського професійного ліцею терміном на 5 років.

УХВАЛИЛИ:

Визнати роботу директора Сіверського професійного ліцею Стиранця Володимира Івановича задовільною та клопотати перед департаментом освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації про продовження контракту Стиранцю Володимиру Івановичу на посаді директора терміном на 5 років.

01.06.2019 року
                                                       Міжнародний день захисту дітей
                                                                                                                                       Ось ми і дочекались літа,
                                                                                                                                       Перше червня – ваша втіха,
                                                                                                                                       Бо цей день у всьому світі,
                                                                                                                                       Приурочили вам дітям!
                                                                                                                                       Все навкруги у квітах,
                                                                                                                                       Променів сонця багато –
                                                                                                                                       На планеті Земля наші діти
                                                                                                                                       Відзначають нині свято.
Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними.
Святкування Дня захисту дітей в Сіверській ОТГ розпочалося біля
ІІ навчального корпусу Сіверського проіесфйного ліцею спортивними
заходами, виступами вихованців секцій, цікавими конкурсами, вікторинами, майстер – класами, батутами та різними розвагами, в яких діти із задоволенням приймали участь.
Свято відкрив міський голова Масюженко В.А, та голова Бахмутської районної ради Євген Пластун, усіх присутніх привітали зі святом та провели нагородження.
До Дня захисту дітей в Сіверській об'єднаній територіальній громаді преміювали учнів, які досягли успіхів у різних сферах діяльності у спорті, інтелектуальних іграх, мистецтві танцю і за блискуче знання окремих предметів, до такого складу увійшли і учні Сіверського професійного ліцею Козакова Юлія та Мозолевський Анатолій, які отримали Грамоти від міської ради, та грошове нагородження.
Святковий настрій цього дня дарували вихованці дошкільних навчальних закладів, шкіл, Центру культури, музичної школи, дитячих вокальних та танцювальних колективів Сіверської ОТГ.
В День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати правадітей, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

8 травня 2019 року
    Мітинг присвячений до Дня пам’яті та примирення,

    та -74 ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
З нагоди Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні учні Сіверського професійного ліцею , та педагогічний колектив прийняли участь в урочистих та культурно-міських заходах.
74 роки віддаляє нас від тих травневих днів, коли відлунали останні залпи найстрашнішої і найкровопролитнішої в історії людства війни. Але безсмертний подвиг переможців, які відстояли свободу і незалежність своєї Вітчизни, очистили рідну землю від чужоземної навали, принесли свободу народам поневоленої Європи - не підвладний часу.
У цей славний день ми повертаємося до незабутньої весни 45-го, згадуємо тих, хто у жорстокій битві виборов нашу перемогу.
8 травня 2019 року біля Братської могили радянських воїнів південного фронту і партизанів, 1941-1942 рр.
Зі словами подяки до ветеранів Другої світової війни та із закликом до всіх присутніх пам’ятати про подвиг героїв минулої страшної війни звернувся директор Сіверського професійного ліцею Стиранець Володимир Іванович.
Всім хто боровся за наше майбутнє – низький уклін, а тим кого немає з нами – вічна пам’ять від кожного з нас, пам’ять, яка повинна передаватися з покоління в покоління, яку ми з вами повинні нести через віки, - відзначив директор ліцею.
Всі присутні мітингу хвилиною мовчання вшанувала тих, хто загинув в роки Другої світової війни, хто звеличив нашу землю, Героїв Небесної Сотні, воїнів та інших загиблих на Сході України у боротьбі за правду, справедливість, свободу, цілісність та єдність нашої держави.
Поклали Гірлянду пам’яті, квіти до могили до Братської могили радянських воїнів південного фронту і партизанів, та Монументу Слави.
Ми, українці, повинні пам’ятати і шанувати героїв, завдяки яким сьогодні живемо. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

26 квітня 2019 року
                День вшанування ліквідаторів Чорнобильської трагедії
З 24 по 26 квітня 2019 року в Сіверському професійному ліцеї
пройшли заходи, приурочені 33-й річниці від дня трагедії, яка сталася на
Чорнобильській АЕС.
Протягом 24-26 квітня в бібліотеці працювала тематична виставка
фотодокументів та літератури «Вся правда про Чорнобиль».
Учні переглянули відеофільми «Чорнобиль та його наслідки», «15 фактів про Чорнобиль». Прослухали пісні та вірші, темою яких стала трагедія на ЧАЕС.
Хвилиною мовчання учні вшанували пам'ять ліквідаторів аварії, які пішли з життя в боротьбі з техногенною катастрофою.
26 квітня учні та педагогічні працівники ліцею взяли участь в урочистому мітингу,
приуроченому до дня Чорнобильської трагедії, та в покладанні квітів до
пам’ятного знаку мешканцям міста Сіверська – ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

25 квітня 2019 року
                                                           День відкритих дверей
Щоб допомогти учням вірно визначитись з обраною професією
25 квітня 2019 року проведено День відкритих дверей у Сіверському професійному ліцеї
Для майбутніх учнів ліцей гостинно відкрив свої двері. До ліцею завітали учні
9, 11 класів, яким була проведена екскурсія навчальними кабінетами, майстернями. Учням також розповіли про успіхи ліцею, творчі досягнення, матеріально- технічну базу, умови вступу до ліцею.
Кожна професія презентувалася як найкраща. Адже й справді, кожна з професій чи
то тракторист- машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва,
слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій
автотранспортних засобів, продавець продовольчих товарів, оператор комп`ютерного
набору – актуальні й перспективні, які користуються попитом на сучасному ринку
праці.
В ліцеї створена оптимальна матеріально- технічна база, яка дозволяє отримати
якісні знання які необхідні для майбутнього сучасного кваліфікованого робітника.
Ніхто з присутніх не залишився байдужим від виставки декоративно - прикладної
творчості учнів, та спортивних досягнень ліцеїстів.
Учні шкіл мали можливість познайомитися із керівництвом ліцею, викладачами,
майстрами виробничого навчання, побувати в навчальних кабінетах, переглянути
відеофільми про будні, світа, навчання в начальному закладі.
Були організовані майстер- класи:
з виконання професійних навичок продажу продовольчих товарів,
визначення швидкості набору тексту,
водіння трактора, автотранспортних засобів;
виготовлення декоративних квітів із паперу.
Вибір професії часто визначає весь життєвий шлях людини. Зробити правильний вибір допомагає професійна орієнтація, мета якої – підвести учнів до самостійного вибору професії. Вибирати слід не тільки професію, а й пов’язаний з нею відповідний стиль життя і вид діяльності. Багато випускників мріють про одну професію, вибирають іншу, а працюють – в третій.
День відкритих дверей у Сіверському професійному ліцеї став цікавим відкриттям для майбутніх випускників шкіл, які безумовно зроблять правильний вибір професії та своєї кар’єри.

11 квітня 2019 року
                                                            Обласний огляд-конкурс
Обласний огляд-конкурс декоративно-прикладної та фототворчості, обласна виставка-конкурс науково-технічної юнацької творчості Донеччини «Техно-Україна. Techno-UA».
11 квітня 2019 року в ПКіТ НКМЗ відбувся обласний огляд-конкурс декоративно-прикладної та фототворчості, обласна виставка-конкурс науково-технічної юнацької творчості Донеччини «Техно-Україна. Techno-UA».
Педагогічні працівники та учні Сіверського професійного ліцею
презентували найкращі творчі експонати з декоративно-прикладної творчості, які вразили всіх своєю різноманітністю, кількістю.
Колектив учнів та педагогічних працівників Сіверського ліцею посіли І місце і отримали Диплом переможців.

7 квітня 2019 року
                                                          Всесвітній день здоров’я
Однім із головних завдань є виховання здорової дитини, охорона її здоров'я.
Щорічно, 7 квітня, відзначається Всесвітній день здоров’я – один із Міжнародних днів ООН.
З метою організації змістового дозвілля, що спрямовано на формування в учнів фізичного, соціального та духовного здоров’я, вдосконалення фізичної а психічної підготовки, ведення активного способу життя та професійної діяльності, підвищення соціальної активності та залучення учнів до занять фізичною культурою, а також з метою пропаганди здорового способу життя у Сіверському професійному ліцеї протягом дня проходили спортивні змагання з різних видів спорту, естафети, спортивні конкурси.
День був насичений, цікавий та змістовний, учні отримали гарний настрій та масу позитивних емоцій, та були нагородженні Грамотами

                                                                Спортивні змагання
Участь у спортивних змагання серед учнів закладів професійної освіти Донецької області на базі Державного навчального закладу
«Бахмутського центру професійно – технічної освіти».
Учні Сіверського професійного ліцею відповідно до Календарного плану Донецького обласного відділення (філія) КФВС МОН України прийняли участь у спортивних змагання серед учнів закладів професійної освіти Донецької області на базі Державного навчального закладу «Бахмутського центру професійно – технічної освіти»:
- у Чемпіонаті Донецької області з волейболу серед учнівської молоді;
Спартакіаді Донецької області серед учнів закладів ЗП(ПТ)О з легкої атлетики;
- змаганнях з міні – футболу Спартакіаді Донецької області серед учнів закладів ЗП(ПТ)О ;
- змаганнях з волейболу Спартакіаді Донецької області серед учнів закладів ЗП(ПТ)О ;
- змаганнях з баскетболу Спартакіаді Донецької області серед учнів закладів ЗП(ПТ)О ;
- змаганнях з настільного тенісу серед закладів ЗП(ПТ)О;
- тенісу Спартакіаді Донецької області серед учнів закладів професійної освіти
Метою заходів було:
- пропаганда здорового способу життя;
- залучення учнівської молоді до активних занять спортом;
- оганізація змістовного дозвілля;
- популяризація видів спорту серед учнівської молоді;
- підвищення рухової активності учнівської молоді;
- підвищення індивідуальної майстерності спортсменів.