17 травня 2018 року.

     День вишиванки

                                                                  Вишивання моє, вишивання…
                                                                  Чорний – сум, а червоний – кохання.
                                                                  Синій – небо, зелений – буття.
                                                                  Вишиванка – це наше життя!

           Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті.

           Наш український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.
          17 травня учні Сіверського професійного ліцею долучилися до святкових заходів на День вишиванки, присвячених українській культурі та традиціям.

          Учні та викладачі  прийшли до ліцеїю у вишитих сорочках.

          Пройшли години спілкування: «Про історію вишиванки»,  «Символи візерунків»,  «Вишиванка – мій оберіг».

21 травня 2018 року.

День Довкілля

          В Сіверському професійному ліцеї відбулося прибирання території присвячене Дню довкілля.

          Учні, колектив  наводили порядок на  закріплених територіях  ліцею, прибиранні міста, попрацювали гарно ми молодці.

         Провівши День довкілля у спілкуванні з природою, діти  отримали позитивні враження і задоволення від результату своєї роботи, адже чисте довкілля – це справа кожної людини. І кожна людина в міру своїх можливостей має зробити свій внесок у захист і збереження природи.

22 травня 2018 року.

Випускний вечір у музичній школі м. Сіверськ

          22 травня у музичної школи м. Сіверськ відбувся випускний вечір. Ось уже 45 років вона є для дітей багатьох поколінь другою домівкою. І за стільки років свідоцтва про закінчення отримали понад 500 учнів, більше 100 випускників пов’язали своє життя з музикою, продовжуючи музичну освіту у вищих учбових закладах нашої країни та зарубіжжя.

          На випускном вечері у музичній школі приймала активну участь учениця Сіверського професійного ліцею Кисельова Дар’я., яка  виступала з концертними номерами,  та показала свою майстерність у вокалі.

1 червня 2018 року.   

          День захисту дітей. День захисту дітей.

            Щороку, в перший літній день, ми відзначаємо радісне свято - День захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Від кожного з нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління.

            Цього дня біля ІІ навчального корпусу ліцею  відбулось справжнє свято за організаційної участі  учнів ліцею, працівників міського Центру  культури,      

            Під час святкового заходу діти мали змогу позмагатися в різноманітних конкурсах, за що отримували чудові враження та призи,  мали можливість  фотографуватися з героями з мультфільмів: Мікі Маусом,  Свинкою Пеппою, всім учням було подаровано безкоштовне морозиво

27 червня 2018 року.

          Свято останього дзвоника.

          Неймовірно швидко спливає час. І для тих, хто хотів би його затримати, хоча б на ту ж мить, що стала найпрекраснішою, і для тих, хто підганяє дні та роки, аби швидше подорослішати.

          От в Сіверському професійному ліцеї для  випускних груп, учнів ліцею 27 червня 2018 р. відбулося Свято останнього дзвоника.

          Відкриваючи урочисту частину свята, з напутніми словами і побажаннями     здійснення мрій на новому життєвому шляху до випускників 2018 року звернувся директор ліцею В.І.Стиранець, секретарь Сіверської міської ради Р.П. Бондаревський.

          За успіхи в навчанні, активну участь у  виховних заходах, громадському та спортивному житті ліцею випускники були нагороджені грамотами.

          Свято пройшло урочисто, організовано і водночас душевно. Було сказано багато теплих слів та побажань нашим випускникам, а сюрпризом було відео – побажання випускникам від  викладачів, майстрів виробничого навчання.

           В ході свята панував  святковий настрій: пісні, вірші, східний танок, відео-презентації, і до  батьків  випускники сказали слово, і привітати радо, від душі, подарувати пісню їм чудову, найкращі прочитали їм вірші, прощальний вальс.

         Також в цей святковий день батьки випускників привітали  усіх учнів- випускників.

         Шановні, випускники! Нехай знання, отримані в ліцеї, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашому житті! Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії! Хай щастить вам у всьому! В добру путь випускники 2018!!!