30 листопада 2016 року 

Відкритий обласний фестиваль -конкурс української пісні.

З метою  виховання  в учнів ліцею патріотичних почуттів, розвитку та збереження української пісні, залучення учнівської молоді до пісенної творчості, виховання на кращих зразках української пісні, виявлення та підтримки обдарованої молоді до пісенної творчості, подальшого розвитку її творчих здібностей, організаціі змістовного дозвілля учнівської молоді та створення умов для  самореалізації в творчій діяльності – 30листопада 2016 року учні ліцею: Сєров Іван – група № 11, Яковенко Ельвіра - група № 12, Кисельова Дар’я-  група № 22 прийняли активну участь  у II Відкритому обласному фестивалі -конкурсі української пісні на базі Державного навчального закладу Краматорського вищого професійного металургійного училища № 123, де учень І курсу - Сєров Іван посів ІІ місце в категорії «Ансамбль» у II Відкритому обласному фестивалі -конкурсі української пісні, та нагороджений  Дипломом Донецької обласної державної адміністрації Депортаменту освіти і науки Палацу молоді «Юність»

21 листопада 2016 року

День Гідності та Свободи.

      На виконання Указу Президента України від 06 жовтня 2016 року №436/2016 «Про відзначення у 2016 році Дня Гідності та Свободи», з метою гідного вшанування громадянської мужності учасників подій Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалом свободи, справедливості, утвердження в державі демократичних цінностей  у Сіверському ПЛ проведено ряд  заходів у рамках відзначення Дня Гідності та Свободи: проведені уроки-пам′яті «Революція Гідності, учні переглядали презентації «Гідність та Свобода українського народу», читали вірші про Україну, визначали поняття «Гідності», «Свободи»

8 грудня 2016 року

16 днів без насилля

 

                                                             Мій улюблений світ- без насильства,

                                                             Без жорстокості, болю і зла,

                                                             Де народом заспівана пісня

                                                             Містить тільки хороші слова….

                                                                                                                             І. Супрун

 

     Впродовж останніх років 3 25 листопада по 10 грудня в усіх регіонах України проходить акція «16 днів проти  насильства» в рамках якої проводяться заходи спрямовані на попередження і подолання насильства в сім’ї та насильства загалом.  

     Так, 08.12.2016 року провідними спеціалістами відділу соціальної роботи  Бахмутського районного центру соціальних служб сім`ї, дітей та молоді

 в Сіверському ПЛ було організовано та проведено захід на тему: «Скажемо насильству «Ні»

     Метою проведення якого було привернення уваги та  підвищення обізнаності учнівської  молоді з питань попередження насильства, жорстокого поводження, ознайомлення з нормативно-правовою базою, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав чоловіків та жінок, захисту прав жінок  і дітей.

В ході даної зустрічі фахівці намагались залучити  учнів до участі в акції, донести  присутнім, що насилля є порушенням прав людини, сформувати переконання, що насиллям над іншою особистістю не досягнеш успіху, не реалізуєш своєї мети, не завоюєш довіру та повагу людей.

Проблема насильства в родині в даний час є досить гострою. Її небезпечність полягає в тому, що прояви насильства і жорстокості в сім'ї не лише руйнують гармонію і злагоду в родині, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом. Ця проблема небезпечна ще й тим, що від неї страждають діти. Страждають як від насильства стосовно себе, так і спостерігаючи за насильством у своїй сім'ї, що спричиняє перенесення такого негативного досвіду у майбутнє власне доросле життя. Причому мова йде не лише про явні форми фізичного насилля, але й про його скриті форми (психологічне). Насилля не завжди можна побачити, результати насилля у родині не бачать зовсім, адже вони приховані від інших під страхом або почуттям сорому. Але якщо бути уважним тоді є шанс розпізнати його... Не будьмо байдужими до людей які нас оточують!

    На завершення заходу учням було продемонстровано відеоролик на дану тематику, наголошено на правах та обов’язках, вручено  пам’ятки «Насильство – це сміття, яке треба виносити з дому», «Молодим людям для власного захисту - що варто знати юнацтву в непростий час»