28 грудня 2016

Святкування Нового року.

      Безперечно, серед усіх днів, що є у році, саме передноворічний час є найказковішим та найчарівнішім. Саме тоді дорослі і діти щиро вірять у дива, котрі стають реальністю і саме тоді збувають найпотаємніші мрії і бажання. Атмосфера переповнена затишком і теплом, незважаючи навіть на холодну і морозяну погоду за вікном, а запах помаранчевих фруктів та зеленої новорічної красуні вдома розповідають про те, що незабаром свято постукає у двері…
     Новий рік – це свято котре завжди хочеться зустрічати у теплому родинному колі, поряд із друзями, родичами, найріднішими для нас людьми… Проте для учнів ліцею це ще одна хороша можливість стати одним цілим, пригадати минулорічні моменти, скласти багато нових планів на наступний навчальний рік.
     Святкування Нового року у стінах СіверськогоПЛ завжди схоже на казку. Скрізь усміхнені і завжди доброзичливі обличчя учнів та викладачів, майстрів в\н, креативні побажання, новорічні вогні…та обов’язково позитивний настрій у кожного.
     Щороку усі з нетерпінням чекають новорічного свята у рідних стінах ліцею. Адже, у цей час, учні задіяні до творчих пошуків, аби разом із своєю групою подарувати незабутню маленьку новорічну виставу, пісню, танець,  вірш, стіннівку. Зокрема, учні  групи № 22 показали усім, що Новий рік – це маленька нагода зробити світ трішечки добрішим та забути про усі негаразди та буденні проблеми,  подарували всім присутнім багато позитивних емоцій, приготували  цікаві конкурси .

     Ліна Костенко писала у своєму вірші, що життя іде, і все без коректур… Та й справді, час летить із неймовірною швидкістю і вже на порозі Новий 2017 рік. Хочеться побажати усім, аби старі проблеми і негаразди залишились позаду, і лише хороші емоції, справи та думки панували в кожній оселі. А ще, не забувайте мріяти та вірити у диво, котре незабаром завітає до вас у новорічну ніч.

23 січня 2017

День Соборності України.

       До Дня Соборності України в Сіверському ПЛ протягом тижня проходили  тематичні заходи:

виставка історичної літератури : «Соборність України: від ідеї до сьогодення»;

  • - виховні години «Я люблю тебе, рідна країно!»,  «День Соборності України»;
  • - тематична лінійка: «Хай квітне наша Україна !»; музично - тематична програма: «До миру прагнуть українці»;
  • - виховний захід: «Україно, мій мужній народе, Тобі я складаю пісню свободи»;
  • - тематична програма «Соборність…»
  • - виставка творчих робіт учнів: «Історія української державності»;
  • - конкурс письмових учнівських робіт  на тему: «Україна – вільна, єдина   країна».

      Це свято відзначаємо щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західно - Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.

      На виховних годинах учні поглибили знання учнів про історію виникнення свята Соборності України, ознайомились  із цікавими фактами про Україну, переглядали фільми, та відео- роліки . Учні співали українські пісні: Сєров Іван ( група № 11) – «Синє небо жовте поле», «Україна», Яковенко Єльвіра ( група № 12) – «Хай живе надія», Кисельова Дарія ( група № 22)- «Добрий ранок, Україно!»

       У тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності наш народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події. Саме про це розповіли ліцеїсти.

       У ліцеї  була проведена Акція «Ланцюжок єдності – візьмемося за руки!», яка  була присвячена тим, хто постав на захист демократичних цінностей, прав і свобод громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.

       Для учнів пройшли бібліотечні уроки тематичні лінійки, виховні заходи де  учні ознайомилися з літературою, яка присвячена формуванню рис громадянина Української держави; пробуджують iнтерес до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу.

      Ми сподіваємось, що ці заходи викликали інтерес до вивчення історії України. Ліцеїсти поглибили знання про iсторичний факт злуки українського народу, його значення та  історію.

 

                                                                   Слава Україні! Героям Слава!

27 грудня 2016р.

Новорічна акція.

        Напередодні Новорічного свята  з 22.12. 16- 27.12.16р. ліцей проводив новорічну акцію, щоб «одягнути» у святкове вбрання головну ялинку в актовому залі ліцею.
        В акції  взяти  участь усі небайдужі учні, викладачі, майстри в\н
      Сніговики, Снігурка, зайчики і білочки, новорічні кульки, подарунки і ... ялинка. Зелена, пухнаста, колючий, пахуча - у кожного своя. Але одна, найбільша, - наша спільна, ліцейна.      
     На цей раз  учні нарядили її, і зробили ліцею, а значить, і самим собі такий новорічний подарунок!!!!!!!!!!!!!!!