3 березня 2017 року

Спортивні змагання з міні- футболу серед учнів І-ІІІ курсів.

          1З метою формування ціннісних орієнтирів щодо здорового способу життя, широкого впровадження засобів фізичної культури і спорту в побут учнівської молоді, популяризації  футболу  серед учнівської молоді, активізації рухової активності молоді, підвищення індивідуальної майстерності учнів, виявлення кращих команд серед учнів ліцею, пропаганди здорового способу життя, залучення учнівської молоді до активних занять спортом у Сіверському професійному ліцею 03.03.2017 р. були проведені спортивні змагання з міні- футболу серед учнів І-ІІІ курсів, де учні І- курсу посіли ІІІ місце, ІІ курсу- ІІ місце, ІІІ курсу – І місце.

7 березня 2017 року

Міжнародний жіночий день.

          З нагоди прекрасного весняного свята — Міжнародного жіночого дня 8 Березня у  Сіверському професійному ліцеї  07.03.2017 р. відбулася святкова лінійка.

         Жінка дає нове життя, вчить першому слову, допомагає зробити перші кроки  та підтримує усе життя. Жінка дуже важлива у житті кожної людини – у різному віці, на будь-якому етапі життя. Саме тому вся святкова лінійка була присвячена Їй!

         У стінах навчального закладу, звісно, це – майстри виробничого навчання та викладачі. Але ж, погодьтеся, не тільки! Це і працівниці відділу кадрів, бухгалтерії,  бібліотеки, їдальні, сестра медична, технічні працівниці.

         Ведучі, а їх було двоє  хлопців  групи № 11 Сєров Іван, та Ягірський Ілля на веселій нотці провели усю святкову лінійку, представляючи для глядачів номер за номером, учасника за учасником, сюрприз за сюрпризом, лунали компліменти, вірші, пісні, гуморески, танці, привітання:

Хай зігрівають душу вам красою
Весни тендітні пелюстки,
І розливаються джерельною водою
Кохання й щастя гомінкі струмки.

10 березня 2017 року

Шевченківські дні у ліцеї

    09.03.17р.- 10.03.17р. у Сіверському професійному ліцеї відсвяткувалися Шевченківські дні. Вшановуючи пам'ять Великого Кобзаря, викладач Міндзяк В.С. провела конкурс читців – декламаторів віршів Т.Г. Шевченка. Учні ліцею взяли участь у конкурсі малюнків та стіннівок за тематикою творчості Кобзаря. На уроках української мови та літератури, на виховних годинах викладачем проводилися тематичні уроки та бесіди на тему: «Поет живе в серцях свого народу».

    Ми пам’ятаємо й пишаємося великим генієм українського народу світового рівню!

17 березня 2017 року.

Тиждень «Продавців продовольчих товарів»

       З 13 по 17 березня 2017 р. у Сіверському професійному ліцеї  згідно річного плану пройшов тиждень «Продавців продовольчих товарів».

       Викладачі спецдисциплін разом з учнями групи № 12, 22, які навчаються за професією підготували та провели відкритий урок з теми: «Прянощі та приправи», «Духмяні коштовності».

       Також були підготовлені письмові повідомлення та стіннівка про харчові добавки та їх вплив на організм людини.

       Був оформлений рекламний стенд у рамках «Дня реклами» українських виробників кондитерських, молочних виробів та ___ фабрикатів.

       Учні прийняли активну участь у майстер- класі по виготовленню макетів продовольчих товарів з солоного тіста.

       Проведені заходи проводилися з метою виховання поваги до праці продавця, до своєї професії та формування в учнів усвідомленого ставлення до своїх обов’язків, розвинення творчості, відповідальності, ініціативності.

22 березня 2017 року.

Участь у обласному огляді-конкурсі самодіяльної художньої творчості серед учнів ПТНЗ

Відповідно до статті 8 Закону України «Про позашкільну освіту» від 22.06.2000 р №1841-ІІІ, згідно наказу департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації від 13 січня 2017 року № 8 «Про затвердження Плану обласних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2017 рік за основними напрямами позашкільної роботи» та з метою задоволення освітніх та культурних потреб, створення умов для творчого розвитку та підтримки обдарованої учнівської молоді, організації дозвілля, шляхом залучення до художніх видів творчої діяльності учні Сіверського професійного ліцею 22.03.2017р. прийняти участь в огляді- конкурсі прийняв у ІІ етапі обласного огляду-конкурсу на базі Бахмутського міського народного будинку.

21 березня 2017 року.

Чемпіонат Донецької області з волейболу  - серед учнів ПТНЗ.

       На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України №653-р від 08.09.2016р.(реалізація Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року); виконання Державної та Регіональної цільових соціальних програм розвитку фізичної культури і спорту в Донецькій області на період до 2020р.

        З метою формування ціннісних орієнтирів щодо здорового способу життя, широкого впровадження засобів фізичної культури і спорту в побут учнівської молоді професійно- технічних навчальних закладів і підвищення ефективності роботи навчально-тренувальних груп,  популяризація  волейболу  серед учнівської молоді, активізації рухової активності молоді, підвищення індивідуальної майстерності учнів, виявлення кращих команд серед ПТНЗ для участі у Всеукраїнських змаганнях, пропаганди здорового способу життя, залучення учнівської молоді до активних занять спортом,  21 березня 2017 року у приміщенні КВПТУ № 123 м. Краматорськ команда Сіверського професійного ліцею прийняла участь  у Чемпіонаті Донецької області з волейболу  - серед учнів ПТНЗ.

24 березня 2017року.

Всесвітній день боротьби з туберкульозом.

24 березня – Всесвітній день боротьби з туберкульозом. Саме у цей день учням  Сіверського професійного ліцею була  проведена тематична зустріч,  на яку була запрошена медична сестра КЗ Артемівського районного центру первинної медико- санітарної допомоги Сіверської амбулаторії – І.Л.Вельма, та  представник Центру культури м. Сіверська О.П.Бордюгова , які докладно розповіли  учням про загрозу цієї страшної хвороби, про методи лікування та профілактику захворювання, запропонувала заповнити анкету. Учні  переглянули відео-роліки: «Що ми знаємо про туберкульоз?», «Подолаємо хворобу разом»,  також була проведена міні-вікторина: «Життя без туберкульозу». Учні уважно слухали поради медичної сестри, переглядали тематичні відео, відповідали на запитання вікторини…      

     Хочеться вірити, що учні ліцею запам΄ятають, яких правил треба дотримуватися, щоб уникнути зараження туберкульозом. Тож, збережемо здоров’я разом!