21 квітня 2017 року.

Спортивно- патріотична гра «Козацький гарт» серед учнів ПТНЗ

    З метою поліпшення  національно-патріотичного виховання, формування здорового образу життя, підвищення  соціальної активності учнів професійно-технічної освіти, враховуючи лист Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради від 18.04.2017 № 714\01- 04 учні Сіверського професійного ліцею  21.04.2017 р. взяли участь у спортивно- патріотичній грі «Козацький гарт» на базі Державного навчального закладу «Артемівського центру професійно - технічної освіти» м. Бахмут. Учні нагороджені Грамотами Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради за зайняте І місце в конкурсі: «Смікалка на знання козацьких термінів», «Рятувальна операція пораненого з полону», «Надання медичної допомоги пораненому», Козацькі велетні», Дипломом Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради за участь в міській спортивно- патріотичній грі «Козацький гарт», також отримали шахи, скакалки, м'ячі, тенісні м'ячики

24 квітня 2017 року.

Участь у заключному концерті переможців огляд-конкурсу самодіяльної художньої творчості та виставці декоративно-прикладної та технічної творчості серед учнів ПТНЗ

     Згідно наказу департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації від 22 лютого 2017 року № 99 «Про проведення щорічного обласного огляд-конкурсу самодіяльної художньої творчості у професійно-технічних навчальних закладах Донецької області», наказу департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації від 22 лютого 2017 року № 98 «Про проведення щорічного обласного огляд-конкурсу з декоративно-прикладної та фототворчості у професійно-технічних навчальних закладах» та наказу департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації від 22 лютого 2017 року № 100 «Про проведення обласної виставки-конкурсу науково-технічної юнацької творчості Донеччини «Техно-Україна.Techno-UA», учні ліцею прийняли активну участь у заключному концерт переможців огляд-конкурсу самодіяльної художньої творчості та виставці декоративно-прикладної та технічної творчості у м. Краматорську, ПКіТ НКМЗ. Нагороджені Дипломами Донецької обласної державної адміністрації Департаменту освіти і науки Палацу молоді «Юність»  - за поширення знань з традиційного розпису писанок та активну участь у обласному очному конкурсі писанкарства «Країна писанкова», В номінації «Креативна комбінована модель «Великоднє яйце», активну участь у обласному огляді – конкурс декоративно – прикладаної, технічної та фототворчості у професійно- технічних навчальних закладах Донецької області, також ПЕРЕМОЖЕЦЬ обласного огляду – конкурсу самодіяльної художньої творчості у професіно- технічних навчальних закладах Донецької області Кисельова Дар’я (соло вокал)   нагороджена Дипломом Донецької обласної державної адміністрації Департаменту освіти і науки Палацу молоді «Юність»

26 квітня 2017 року.

Мітинг до Дня пам′яті жертв радіаційних аварій і катастроф.

Чорнобильський вітер по душах мете,

 Чорнобильський пил на роки опадає.

Годинник життя безупинно іде,

Лиш пам'ять, лиш пам'ять усе пам’ятає…

      26 квітня у День пам′яті жертв радіаційних аварій і катастроф учні Сіверского професійного ліцею зібралися біля пам’ятного знаку на честь героїв - чорнобильців та переселенців з чорнобильської зони на мітинг, щоб згадати найстрашнішу катастрофу ХХ-го століття – аварію на Чорнобильській атомній електростанції, та висловити свою безмірну вдячність героям нашої Держави, які ціною свого життя захистили світ від страшної біди.

      На мітингу були присутні  земляки-ліквідатори, які в ті страшні хвилини опинились першими на місцях позначених смертю і болем, переселенці з чорнобильської зони та вдови померлих ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

      Мітинг, на честь 31-річниці Чорнобильської трагедії відкрив Сіверський міський голова – Андрій Олександрович Черняєв. Зі щирими словами вдячності та поваги до ліквідаторів Чорнобильської аварії звернулися - голова Бахмутської районної ради – Евген Юрійович Пластун, учасник ліквідації Чорнобильської трагедії – Віктор Павлович Касьяненко, настоятель Свято-Казанського храму Отець Сергій. У цьому році Чорнобильці вирішили увічнити пам'ять переселенців та мешканців міста, які брали участь у ліквідації аварії на меморіальних плитах біля пам′ятного знаку. Хвилиною мовчання Сіверська громада та гості міста, учні ліцею ушанували пам′ять померлих чорнобильців та поклали квіти до пам′ятного знаку. 

26 квітня 2017 року.

Участь у  змаганнях Чемпіонату Донецької області з футзалу

     На виконання регламенту про проведення Чемпіонату Донецької області з футзалу учнів професійно – технічних навчальних закладів з метою: популяризації  футзалу серед учнівської молоді, активізації рухової активності молоді, підвищення індивідуальної майстерності спортсменів, виявлення кращих команд серед ПТНЗ для участі у Всеукраїнських змаганнях, пропаганда здорового способу життя, залучення учнівської молоді до активних занять спортом учні Сіверського професійного ліцею 26   квітня 2017 року прийняли участь у  змаганнях Чемпіонату Донецької області з футзалу м. Краматорськ, на базі    ДНЗ «Міжрегіонального вищого професійного будівельного училища №28»

26 квітня 2017 року.

Тиждень охорони праці.

      На виконання Закону України «Про охорону праці», Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006 «Про день охорони праці», який відзначається в Україні щорічно 28 квітня в рамках Всесвітнього дня охорони праці.

      З метою пропаганди здорової й безпечної праці, створення позитивного ставлення учасників НВП до питань безпеки з 24.04.2017 по 28.04.2017 в Сіверському професійному ліцеї був проведений Тиждень охорони праці.

9 травня 2017 року.

День пам'яті і примирення, свято Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

      8 та 9 травня – День пам'яті і примирення, свято Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В нашій історії ці дні є символами героїчного минулого, величі духу і мужності людей, які пройшли вогняними шляхами жорстокої війни, пережили тягар воєнного лихоліття і звільнили рідну землю від фашизму, виборовши славетну Перемогу у жорстокій битві між Добром і Злом. 

      Напередодні цих днів з метою вшанування подвигу народу, висловлення поваги до усіх борців проти нацизму, посилення турботи про ветеранів війни у  Сіверському професійному ліцеї з 03.05.- 09.05.17р. у пройшов Марафон пам’яті де були проведені такі заходи:

     03.05.17р. - з метою пропаганди ідей патріотизму серед учнів в бібліотеці було оновлено експозицію книжкового вернісажу, в холі ліцею була створена експозиція «Герої не вмирають».

    03.05.17р. – відбулися уроки мужності, патріотизму , виховні годин: «Війна у спогадах учасників бойових дій»,  «Волю не дають, а здобувають, «Збережемо пам’ять», «Жити, щоб пам’ятати»  присвячені пам'яті жертв Другої світової війни - це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим.  Під час проведення заходів, в душевній розмові було відтворено спогади та особисті переживання про ті страшні дні.

     04.05.17р. - впорядкування меморіального комплексу на вул. Першотравневій, меморіалу пам'яті сумського правоохоронця Олександра Ткаченка, який загинув під час АТО;

    05.05.17р.- для учнів ліцею була організована  екскурсія  до музею  Бойової слави (ЗОШ № 1 м. Сіверська), Парку Слави.

    06.05.17р.- ліцеїсти з класними керівниками, викладачами, майстрами виробничого навчання святковою колонною пройшли до меморіального комплексу, який розташований по вулиці Першотравневій, та прийняли участь в урочистій 

загальноліцейній лінійки присвячений Дню пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  «День пам’яті та надії».

     На лінійку була запрошена ветеран Великої Вітчизняної війни Гуляєва Лідія Єгорівна, Давішняя Ніна Василівна - мешканці м. Сіверська. 

     Директор ліцею Стиранець В.І. відкрив мітинг. Учні групи третього курсу: Балукова Катерина, Гумен Євгенія, розпочали програму мітингу. 
     Перед ліцеїстами виступили ветеран Великої Вітчизняної війни, мешканці міста Сіверська. Гуляєва Лідія Єгорівна  розповіла про патріотизм солдат і тих, хто тяжко працював у тилу, про їх героїзм, про важкі воєнні роки і про радість Перемоги. Ветеран закликала молодь і всіх присутніх не забувати якою ціною завойовне щастя. Лідія Єгорівна щиро дякувала за те, що її не забувають.

    Лунали пісні «Молитва», «Ах, мой сінок!», «Я не навиджу війну», «Тучи в голубом», «Перемога свята, Перемога!» у виконанні учнів І-ІІІ курсів.

   До підніжжя меморіального комплексу загиблих воїнів  учні ліцею  поставили

 корзину з квітами, та поклали живі квіти. Хвилиною Мовчання присутні вшанували пам'ять героїв.

    09.05.17р.-керівництво ліцею, викладачі, майстри виробничого навчання, учні ліцею прийняли участь у міському урочистому мітингу, до Дня Великої Перемоги у Парку Слави: «Вогонь пам’яті, не згасне!»

12 травня 2017 року

Єдиний національний урок «Безпека на дорозі- безпека життя»

       На виконання доручення Віце- прем`єр – міністра України П. Розенка від 27.12.2016 № 2571\5\1-16 відповідно до листа Міністра охорони здоров`я України від 21.03.2017 № 302-10\3395-16\7760 щодо Загального плану заходів з проведення Четвертого глобального Тижня безпеки дорожнього руху в Україні, з метою підтримки ініціативи Організації Об’єднаних  Націй відносно проголошення 2011-2020 років Десятиліттям дій з безпеки дорожнього руху та посилення роботи щодо підвищення рівня культури поведінки учнів на дорогах,  12.05.2017 р. у Сіверському професійному ліцеї пройшов єдиний національний урок «Безпека на дорозі- безпека життя», який провів викладач предмету: «Правила дорожнього руху» - В.І.Стиранец.    

      Метою цього заходу: показати учням необхідність виконання правил дорожнього руху, сформувати правила поводження на дорозі, в транспорті та дії велосипедиста. Виробити алгоритм дії при ДТП; спонукати розвитку навичок  виконувати вимоги  Закону України, своєчасного і вміло їх застосовувати та правильно приймати оптимальні рішення по попередженню небезпечної ситуації на ранній стадії її виникнення; виховувати культуру керування велосипедом під час руху по проїзній частині дороги та почуття поваги до учасників дорожнього руху.        

     Учні переглянули запропонували: відеофільми, презентації: «Безпека дорожнього руху- це життя!», «Яку зебру обереш ти?»