01.09.20р.

            Новий навчальний рік 2020 - 2021

1 вересня, переспівами першого дзвоника, барвами осінніх квітів, усмішками викладачів, майстрів виробничого навчання, святковою атмосферою, та свіжістю оновлених класів зустрів своїх учнів - Сіверський професійний ліцей.
Новий навчальний рік 2020 - 2021 в ліцеї традиційно стартував, але
свято першого дзвоника, перший урок пройшли з дотриманням усіх санітарно – епідеміологічних норм сьогодення, в окремих кабінетах межах окремої групи.
Кожен класний керівник впровадив власний креативний формат в пізнавальні, яскраві, емоційно-насичені заходи для своєї групи.

24.09.20р.

                                 Турнір з шахів
24 вересня у Сіверському ліцеї відбувся турнір з шахів шаховий турнір серед учнів І,ІІ,ІІІ курсу.
Учні несамовито змагалися, демонструючи сміливість, нестандартність мислення.
Призові місця розподілилися таким чином: І місце- Анатолій Мозолевський
(ІІІ курс), ІІ місце - Роман Ляхович (І курс), ІІІ місце - Ренат Олійник (ІІІ курс).
Можно зробити висновок, що учні ліцею дуже здібні! Але талант треба розвивати.
Отже, щоб перемогти наступного разу, треба грати й ще раз грати.
Дякуємо всім, хто взяв участь у турнірі! Із нетерпінням чекаємо ліцеїстів на наступному Чемпіонаті з шахів.

02.10.20 р.

             Професійне свято – День вчителя
02 жовтня у нашому ліцеї було гамірно. Із самого ранку учні з нетерпінням виглядали викладачів, майстрів виробничого навчанння, щоб привітати із професійним святом – Днем вчителя.
Це, мабуть, один із небагатьох днів у навчальному році, коли учні приходять до ліцею ще задовго до дзвоника.
Багато гарних слів було сказано на адресу викладачів, майстрів виробничого навчання Учні не скупились на привітання і щирі посмішки. Квіти, які дарували учні, були найдорожчим подарунком, тому що дарували їх – від щирого серця.
Всіх викладачів, майстрів виробничого навчання чекав ще один сюрприз – святкова лінійка з нагоди свята Дня вчителя.
Багато пісень, танців, віршів змушували глядачів у залі посміхатися і гучно аплодувати. А щирий виступ директора ліцею В.І.Стиранця розчулив не одне серце в залі.
Неймовірно смачними солодощами привітала викладачів група № 11, а також всі викладачі і майстри виробничого навчання в кінці свята отримали іменну ручку.
Зі святом вас, дорогі викладачі, майстри!

19.11.2020р.
              Урок-бесiда «Гiднiсть - основа                                      справедливого суспiльства 

День Гідності та Свободи - у цей знаменний день ми з гордістю говоримо про те, що українці – це народ, який у сучасний період новітньої історії боротьби за утвердження української державності зробив свій європейський вибір і заслуговує на повагу світової спільноти.
Прагнення мирного і незалежного життя коштує українцям дуже дорого. Але, у час важких випробувань ми продемонстрували спроможність відстояти принципи свободи та демократії.
Гідний поваги народ, має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за свободу, гідність та незалежність своєї Батьківщини.
З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, 19 листопада 2020 року в Сіверському
професійному ліцеї пройшов Урок-бесiда «Гiднiсть - основа справедливого суспiльства».

25.11.2020.

         

             «Всеукраїнська акція 16 днів проти                                                             насильства»

 

Наш улюблений світ- це не казка, а реально щасливе життя. Бо звільнивши його від насильства, можна сміло іти в майбуття. Щорічно з 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства, до якої долучилися учні Сіверського професійного ліцею.

25.11.2020р

     XI Всеукраїнський конкурс з англійської       

                          мови     «ГРИНВІЧ»
20 учнів Сіверського професійного ліцею взяли участь у XI Всеукраїнський конкурс з англійської мови ГРИНВІЧ. Перевіряєш не тільки знання з англійської, а й загальну обізнаність, ерудованість, інтелект.
Конкурс, ніби маленька до Великобританії, з її неповторними традиціями, королівською вишуканістю, давньою і романтичною історією…
Завдання були не прості, але дуже цікаві. Чекаємо на результати.

02.12.20.

        Конкурс на кращу новорічну іграшку

      для головної ялинки Сіверської громади
Учениця Сіверського професійного ліцею групи № 32 – Козакова Юлія, прийняла участь у конкурсі на кращу новорічну іграшку для головної ялинки Сіверської громади, який проходив з 25 листопада – 15 грудня.
Юлія виготовила власноруч дві іграшки - прикраси для ялинки з матеріалів з вологостійкими властивостями у розмір 20 см в висоту.

04.12.20.

                 День Збройних Сил України.
Протягом тижня у ліцеї відбувалися різноманітні заходи з відзначення Дня Збройних Сил України. Особливої уваги заслуговує, урок який відбувся з військовими і відбувався одночасно у групах № 11,21,31.
Військові учням продемонстрували як правильно розбирати та збирати автомати АКС і АКСУ, пісталет Макарова

16.12.20

                          Онлайн – конкурс

              «Новорічна креативна ялинка»
Учні Сіверського професійного ліцею, а саме учні групи №12, 22,32 Коваленко Валерія, Петрова Валерія, Тичина Ірина, Козакова Юлія та бібліотекар сіверського професійного ліцею – Потримай О.П. прийняли активну участь в онлайн - конкурсі «Новорічна креативна ялинка», який проводив КЗ «Донецький Палац молоді Юність».
Метою Онлайн – конкурсу було створення умов для розкриття творчого потенціалу молоді, виявлення та підтримка творчих художніх здібностей, надання можливості висловити думку і власне світобачення, проявляючи свою креативність та оригінальність.
Онлайн – конкурс сприяв розвитку декоративно - прикладної творчості учнів.

17.11.20

                           Майстер – клас

     з розпису імбірно- медових пряників

Традиційно цикл новорічно - різдвяних свят відкриває день святого Миколая. Напередодні великого свята Миколая Чудотворця всюди відкриваються його майстерні. Запрацювала така у Сіверській громаді,
Учні Сіверського професійного ліцею відвідали КЗ «Центру культури та дозвілля», де прийняли участь у майстер – класі з розпису імбірно- медових пряників.
Талановиті учні ліцею власноруч розмалювали смачні пряники- «миколайчики», спечені за старовинним рецептом.

13.10.20

                          Військово-патріотична гра

                 «Козацькому роду - нема переводу».
Напередодні Дня захисника України, православного свята Покрови Присвятої Богородиці та Дня українського козацтва з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій та звитяг українського народу, сприянню зміцнення патріотичного духу серед учнів Сіверського професійного ліцею пройшла військово-патріотична гра «Козацькому роду - нема переводу». У грі прийняли активну участь учні групи № 11, № 21.
Під час військово-патріотичної гри «Козацькому роду - нема переводу» учні мали змогу взяти участь у різноманітних конкурсних змаганнях, а саме: Намалюй з зав’язаними очима коня», «Втеча з полону», «А ну, відірви», «Мужні велетні», Естафети, «Армреслінг», «Віджимання на кінцівках брусів», «Перетягни чорта».
Пройшли виховні години, години спілкування на тему: « Козацька історія живе, не вмирає, і слава про неї віками лунає», учні ліцею підготували невеличке відеопривітання до Дня захисника України.

Новини